Dárky za nejlepší ceny pořídíte právě dnes. Neváhejte!

Skleněný čajový set Eric + 8 ks kvetoucího čaje

Kód: 2848
1 hodnocení
1 999 Kč
Skladem

Skleněný čajový set v elegantním skleněném provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nově jsme pro Vás připravili set kvalitní skleněné čajové konvičky, šálků a 8 kusů zeleného čínského kvetoucího čaje. Šálky jsou vyrobeny z 2-vrstev skla. Právě díky tomu je opravdu jedinečný a jeho design je nadčasový. Tento set je netypický, právě díky svému materiálu z kterého je vyrobený. Set působí elegantním dojmem a přináší jiný pohled na to jak si vychutnat Váš oblíbený čaj. V jednoduchosti je krása a  tomto čajovém setu to platí dvojnásob. Lze využít i jako dekoraci do interiéru. Set obsahuje konvičku, 6 šálků a ohřívač (součástí není svíčka).

Pokud chcete, aby se pití čaje stalo opravdovým zážitkem nejen pro Vaše chuťové pohárky, ale také pro Vaše oči, je kvetoucí čaj přesně to, co hledáte. Kvetoucí čaj má dlouhou historii. V dávných dobách byl považován za privilegium a objevoval se pouze v císařském paláci. Dnes si však tento exkluzivní čaj můžete vychutnat i Vy. Skutečná krása se ukrývá uvnitř čaje. Po zalití se rozvine barevný květ, který vystoupá až ke hladině. Nálev má světle žlutou barvu a jeho chuť je nasládlá, mírně svíravá. Jedná se o precizní ruční práci.

Příprava čaje: Vložte jednu čajovou kouli do sklenice či konvičky a zalijte vodou. Ideální teplota vody je 80° C, po 3-5 minutách je čaj plně rozvinutý a připraven k podání. Rozvinutý květ je na více nálevů. Počet nálevů z jedné koule je 2-3. 

  • Každá čajová květina má perfektní chuť, vůni i barvu. V suchém stavu má květina tvar koule.

Každý set obsahuje různé typy čajových květin. Květiny vybíráme náhodně, protože věříme, že naše společná lidská zvědavost prohloubí Váš zážitek, až se květ začne rozevírat. :)

Objem konvičky: 600 ml

Objem šálku: 50 ml

Rozměry ohřívače: 8 x 10 x 13 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čajové nádobí
Hmotnost: 2 kg
Materiál: Sklo
Barva: Čirá
Objem konvičky: 600 ml
Objem šálku: 50 ml
Rozměry tácku: 8 x 10 x 13 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: