🟢Veškeré zboží máme skladem v ČR.

Tipy na oblečení pro břišní tanečnice

Přihlásila jste se na hodiny orientálních tanců a nevíte jaké oblečení je pro břišní tanečnice vhodné? Pomůžeme vám s výběrem.

Volbou okouzlujícího oblečení podpoříte svůdné pohyby těla při tanci. Mimo jiné tanečním pohybem zpevníte tělo, odbouráte stres a v neposlední řadě zvýšíte své sebevědomí. Která žena by alespoň jednu z těchto věcí nepotřebovala?

Elegantní a pohodlné oblečení je důležité pro všechny břišní tanečnice. Máme pro vás 3 základní tipy jak se stát hvězdou.

1. dlouhá sukně nebo kalhoty

Dlouhé sukně z příjemného materiálu v mnoha barvách. Díky zajímavému střihu působí při tanci nadýchaným dojmem. Jedinečné sukně na zvýraznění ženské krásy, zdobené flitry nebo penízky.

Další možností jsou kalhoty na břišní tance.  Velice pohodlné, v pase i ve spodní části na gumu. Ozdobné pásy zdobené flitry vytváří při tanci dokonalý efekt. Opět můžete vybírat z mnoha barev.

Není důležité zda si pořídíte sukni nebo kalhoty. Při nákupu nezapomeňte, že nejdůležitější je perfektní pocit při tanci.

2. top

Krásné barevné sexy topy z různých materiálů a dokonalým zdobením jsou úžasnou volbou vrchní části kostýmu na břišní tance.

3. šátek

Třetí a velmi důležitou součástí oblečení pro břišní tanečnice jsou bohatě zdobené šátky. Zvonivé cinkání penízků do rytmu tance všechny potěší.  Ať už si vyberete šátek šifonový nebo luxusní sametový, nezapomeňte na důležité barevné sladění všech částí oblečení.

Poslední kapka k dokonalosti

Vašemu oblečení ještě něco chybí? Vyberte si z našich doplňků a šperků.