🟢Veškeré zboží máme skladem v ČR.

4 sošky Feng Shui pro finanční hojnost

Poradíme vám, které 4 sošky Feng Shui pomohou k bohatství a štěstí. Plánujete zkrášlit svůj domov či kancelář? Pořiďte si sošky nejen na ozdobu. Při správném umístění získáte i odměnu. Feng Shui je tisíce let staré tradiční čínské učení o harmonii v prostoru. Velmi často se využívá při zařizování zdravého a vyváženého bydlení.

Vyrovnejte energetický tok mezi vámi a prostředím, ve kterém žijete.

1. smějící se Buddha

Smějící se Buddha je symbolem blahobytu, radosti a pozitivní energie. Při každém pohledu na něj se budete muset usmát. Podle Feng Shui se ideálně doporučuje umístit naproti dveřím, do rohu místnosti. Na stolečku či psacím stole se bude skvěle vyjímat.

Vytvořte si doma nebo v kanceláři pozitivní energii pomocí jedné z nejoblíbenějších sošek Feng Shui.

2. čínský drak 

Čínský drak patří ve Feng Shui mezi nejmocnější a nejsilnější symboly mužské energie Jang. Aby vám přinesl bohatství, úspěch, moudrost a sílu, je důležité ho správně umístit. Drak by měl mít prostor a jeho drápy s perlou by neměly směřovat k oknu či dveřím.

Drak je tradičně spojován s novými začátky, proto je ideální jeho umístění ve východní části domu, v obývacím pokoji, kuchyni (ideálně směrem ke dřezu) či kanceláři. Nedoporučuje se umístit na místa, kde je nízká energie. To je například koupelna nebo garáž. Na těchto místech vám drak žádný užitek nepřinese. V ložnici se doporučuje pouze ve spojení s Fénixem, který zastupuje ženskou energii Jin.

Dopřejte sobě nebo svým známým sílu mužské energie a získejte vše po čem toužíte.

3. Ganesha

Ganesha, bůh se sloní hlavou, jeden z nejoblíbenějších bohů v hinduistické kultuře. Vládne hmotnému bohatství a duchovnu.

Abyste podpořili božskou sílu, podle Feng Shui, dbejte na to, aby soška byla postavena čelem do místnosti. V opačném případě by vám přinesla chudobu. Překonejte se soškou boha všechny překážky, dopřejte si hojnost.

4. mávající kočka pro štěstí

Mávající kočka pro štěstí, která má jednu nebo obě tlapky zvednuté, splní vaše přání finanční hojnosti. Zlatá barva kočky je symbolem bohatství a prosperity. Podle Feng Shui je ideálním místem na umístění sošky jihovýchod obývacího pokoje či kanceláře. Postavením na pracovní stůl mávající kočka přinese prosperitu a kariérní růst. V Japonsku je nazývána Maneki Neko (vábící kočka). 

Přitáhněte si tlapkou bohatství.