Čínský zelený kvetoucí čaj 8 ks

Kód: 1814
4 hodnocení
399 Kč
Objednáno

Originální zelený kvetoucí čaj si určitě oblíbíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chcete, aby se pití čaje stalo opravdovým zážitkem nejen pro Vaše chuťové pohárky, ale také pro Vaše oči, je kvetoucí čaj přesně to, co hledáte. Kvetoucí čaj má dlouhou historii. V dávných dobách byl považován za privilegium a objevoval se pouze v císařském paláci. Dnes si však tento exkluzivní čaj můžete vychutnat i Vy. Skutečná krása se ukrývá uvnitř čaje. Po zalití se rozvine barevný květ, který vystoupá až ke hladině. Nálev má světle žlutou barvu a jeho chuť je nasládlá, mírně svíravá. Jedná se o precizní ruční práci.

Příprava čaje: Vložte jednu čajovou kouli do sklenice či konvičky a zalijte vodou. Ideální teplota vody je 80° C, po 3-5 minutách je čaj plně rozvinutý a připraven k podání. Rozvinutý květ je na více nálevů. Počet nálevů z jedné koule je 2-3.

  • Každá čajová květina je jednotlivě vakuově zabalena a zachová si tak perfektní chuť vůni i barvu. V suchém stavu má květina tvar koule a všech 16 koulí je zabaleno v pěkném dárkovém pytlíku.

Každý set obsahuje různé typy čajových květin. Květiny vybíráme náhodně, protože věříme, že naše společná lidská zvědavost prohloubí Váš zážitek, až se květ začne rozevírat. :)

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje
Druh čaje: zelený
Složení: zelený čaj, květina
Množství: 8 vakuově zabalených čajových květin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: